מרכז רפואי רבין

הודעת שגיאה

  • Strict warning: Declaration of openlayers_layer_type_virtualearth::options_form() should be compatible with openlayers_layer_type::options_form($default = Array) ב-ctools_plugin_load_includes() (שורה 480 מ-/home/maslular/public_html/sites/all/modules/ctools/includes/plugins.inc).
  • Strict warning: Declaration of openlayers_layer_type_yahoo::options_form() should be compatible with openlayers_layer_type::options_form($default = Array) ב-ctools_plugin_load_includes() (שורה 480 מ-/home/maslular/public_html/sites/all/modules/ctools/includes/plugins.inc).
  • יושבים במעגל ירוק בית חולים בלינסון

מרכז רפואי רבין

בית החולים שניידר ממקום במרכז העיר פתח תקווה .בקמפוס בלינסון . מרכז שניידר הוא בית חולים יחיד מסוגו בישראל ובמזרח התיכון, שמציע תחת קורת גג אחת מגוון שירותים בכל ההתמחויות ברפואת ילדים. מאז הקמתו הציב המרכז אמות מידה חדשות ברפואת ילדים וקנה לו שם כאחד מהמרכזים הטובים בעולם. מרכז שניידר לרפואת ילדים . המרכז – אחד מתוך 14 בתי החולים של כללית - מציע טיפול רפואי מקיף לתינוקות, פעוטות, ילדים ובני נוער מישראל וממדינות רבות נוספות, ומגשים בכך את חזון מייסדיו, ארווינג והלן שניידר ז"ל - להיות גשר לשלום ולקירוב לבבות במזרח התיכון. צוות מרכז שניידר מאמין כי "הילד מעל הכל" ומעניק טיפול שווה לכל ילד באשר הוא ללא קשר ללאום, גזע או דת.

בלינסון

בית החולים בילינסון נמצא בקמפוס רחב ידיים ומטופח עם בית החולים שניידר. בית החולים בלינסון ממוקם במרכז פתח תקווה, הוא חלק מהמרכז הרפואי רבין – המרכז הרפואי השני בגודלו בישראל. מוסד רפואי זה הוקם עוד לפני קום המדינה, בשנת 1936, באמצעות יוזמה מיוחדת של פועלי ישראל. מטרתו העיקרית הייתה לשמש כמוסד רפואי מן המניין עבור תושבי השרון והמושבות הסמוכות לפתח תקווה. הוא נקרא על שמו של ד"ר משה בילינסון, הרופא שיזם בכלל את הקמת בית החולים, הלובי של בילינסון מאוד מפואר ומרווח,כך שהחולים יוכלו להנות גם מהשירות וגם מהנוף של בית החולים. בילינסון הוא בינלאומי ולא רק אנשים מפתח תקווה מגיעים להיבדק בו, אלא מכל הארץ.
מאת: 
עדי גולן הילה טל וים ברכליפה
Like it
0
I visited here
0

תגובות