חטיבת פיינשטיין

הודעת שגיאה

  • Warning: Invalid argument supplied for foreach() ב-maslulari_tuor_site_node_view() (שורה 44 מ-/home/maslular/public_html/sites/all/modules/maslulari/features/maslulari_tuor_site/maslulari_tuor_site.module).
  • Strict warning: Declaration of openlayers_layer_type_virtualearth::options_form() should be compatible with openlayers_layer_type::options_form($default = Array) ב-ctools_plugin_load_includes() (שורה 480 מ-/home/maslular/public_html/sites/all/modules/ctools/includes/plugins.inc).
  • Strict warning: Declaration of openlayers_layer_type_yahoo::options_form() should be compatible with openlayers_layer_type::options_form($default = Array) ב-ctools_plugin_load_includes() (שורה 480 מ-/home/maslular/public_html/sites/all/modules/ctools/includes/plugins.inc).
  • חטיבת ביניים פיינשטין פתח תקווה

חטיבת פיינשטיין

בביה"ס מתקיימת למידה פורמלית הכוללת מערך של מקצועות לימוד מוכרים. בצידם של אלה מתקיימות מסגרות ייחודיות, חלקן בתחום הלימודי ואחרות בתחום הערכי , חברתי, אקטואלי: "יש עם מי לדבר", "כל יום בבוקר", מגמת אמנות, "משחקיה" , "הכוח לצמוח", מועצת תלמידים,"מנהיגות תלמידים", "גישור". ביה"ס חרט על דגלו את הנחלת המורשת הלאומית והתרבותית לתלמידיו. היכרות עם מורשת ישראל ותרבות היא האמצעי לבניית זהותו ועולמו הרוחני והערכי של בוגר ביה"ס. לפיכך אנו עושים להעמקת ההכרות עם המורשת התרבותית תוך עיסוק בשאלות של זהות, ערכים ומחויבות קהילתית. בית הספר מאמין שעליו להיות מעוזו של התלמיד, מקום של קבלה ונתינה, של חינוך, רכישת השכלה, קניית מיומניות וערכים , וגם מקום המאפשר יצירתיות ועידוד הצד האישי המיוחד שבכל אחד ואחת. צוות ביה"ס פועל למצוי הפוטנציאל של כל תלמיד, תוך הקשבה ורגישות לצרכים האישיים ומתן מענה לשונות התלמידים. אתר ביה"ס מהווה דלת לעשייה הבית ספרית בתחום הלימודי ובתחום החברתי-ערכי, באמצעות האתר תוכלו להיות שותפים לעשייה זו. הנכם מוזמנים לגלוש, להגיב, ולהציע. בשותפות,בתקשורת ובשיח מתמיד נוכל ביחד להתקדם ולממש את מטרותינו.
מאת: 
עומר כהן ונוי טל
Like it
0
I visited here
0

תגובות