חטיבת ברנר

הודעת שגיאה

  • Warning: Invalid argument supplied for foreach() ב-maslulari_tuor_site_node_view() (שורה 44 מ-/home/maslular/public_html/sites/all/modules/maslulari/features/maslulari_tuor_site/maslulari_tuor_site.module).
  • Strict warning: Declaration of openlayers_layer_type_virtualearth::options_form() should be compatible with openlayers_layer_type::options_form($default = Array) ב-ctools_plugin_load_includes() (שורה 480 מ-/home/maslular/public_html/sites/all/modules/ctools/includes/plugins.inc).
  • Strict warning: Declaration of openlayers_layer_type_yahoo::options_form() should be compatible with openlayers_layer_type::options_form($default = Array) ב-ctools_plugin_load_includes() (שורה 480 מ-/home/maslular/public_html/sites/all/modules/ctools/includes/plugins.inc).
  • חטיבת ביינים ברנר פתח תקווה

חטיבת ברנר

הפעילות הלימודיות והחינוכית בחט"ב ברנר מכוונת לתת מענה למגוון התלמידים. בית-הספר שואף להצמיח מחד – אדם המאמין ביכולתו ומאידך – אדם התורם לחברה בה הוא חי. בחטיבת ביניים ברנר, אנו מעוררים בתלמידינו את העניין במקורות ישראל, ומדגישים את חשיבות ערכי הדמוקרטיה בחברה רב-גונית. אנו מאמינים, שמגוון העשייה הלימודית והחינוכית תורמת ליצירת אקלים מיטבי. צוות המורים מיומן ומנוסה ונוהג להשתלם באופן קבוע במהלך השנה. הצוות מקפיד לשקוד על שיפור מתמיד של תוכניות הלימודים כדי לתת מענה הולם לצרכי התלמידים. דרך ההוראה בחט"ב ביניים ברנר מטפחת אוכלוסיה הטרוגנית, שמטרתה לממש את יכולתו של כל לומד ולטעת בו אחריות להתקדמותו בכל תחומי הלימוד. בחטיבת ביניים ברנר אנחנו שמחים לחנך את הדור הבא של אזרחים ומנהיגים בישראל ורואים את התלמיד והוריו כשותפים מלאים ושווים במעבר המוצלח של התלמיד מסוף תקופת בית-ספר היסודי ועד כניסתו לתיכון.
מאת: 
עומר כהן ונוי טל
Like it
0
I visited here
0

תגובות