הספורטק פתח תקווה

הודעת שגיאה

  • Warning: Invalid argument supplied for foreach() ב-maslulari_tuor_site_node_view() (שורה 44 מ-/home/maslular/public_html/sites/all/modules/maslulari/features/maslulari_tuor_site/maslulari_tuor_site.module).
  • Strict warning: Declaration of openlayers_layer_type_virtualearth::options_form() should be compatible with openlayers_layer_type::options_form($default = Array) ב-ctools_plugin_load_includes() (שורה 480 מ-/home/maslular/public_html/sites/all/modules/ctools/includes/plugins.inc).
  • Strict warning: Declaration of openlayers_layer_type_yahoo::options_form() should be compatible with openlayers_layer_type::options_form($default = Array) ב-ctools_plugin_load_includes() (שורה 480 מ-/home/maslular/public_html/sites/all/modules/ctools/includes/plugins.inc).

הספורטק פתח תקווה

הספורטק, סמוך לצומת סירקין, בדרום העיר פתח תקווה הוא מתחם אימונים וספורט, גודלו כ- 77 דונם. המקום מכיל מגרשים ומתקני ספורט כמו גם מתחם פנאי ובילוי. המגרשים כוללים: כדור סל, קט רגל, טניס, כדור עף ומתחם אקסטרים הכולל: קיר טיפוס, גלגיליות סקייט פארק ומתקני כושר תנועתיים. המקום מנוצל על ידי אנשים בכל קבוצות הגיל: החל מקשישים וכלה בילדים צעירים המנצלים את המתחם לעריכת מסיבות יומולדת. בשנים האחרונות חלה עליה תלולה בחשיבות המיוחסת לפעילות גופנית ולפעילות פנאי. נראה כי גם עיירת פתח תקווה מודעת לצורך גובר זה ולכן היא מקצה שטחים רבים המשמשים כריאות ירוקות, אזורים המאפשרים פעילות ספורטיבית וקיום חיי קהילה עירונים.
מאת: 
עידן זלאיט, דן וייסמן, אביב ביטרן. מגמת גיאוגרפיה תיכון ברנר פתח תקווה
Like it
0
I visited here
0

תגובות