האלונים של פארק השרון

הודעת שגיאה

  • Warning: Invalid argument supplied for foreach() ב-maslulari_tuor_site_node_view() (שורה 44 מ-/home/maslular/public_html/sites/all/modules/maslulari/features/maslulari_tuor_site/maslulari_tuor_site.module).
  • Strict warning: Declaration of openlayers_layer_type_virtualearth::options_form() should be compatible with openlayers_layer_type::options_form($default = Array) ב-ctools_plugin_load_includes() (שורה 480 מ-/home/maslular/public_html/sites/all/modules/ctools/includes/plugins.inc).
  • Strict warning: Declaration of openlayers_layer_type_yahoo::options_form() should be compatible with openlayers_layer_type::options_form($default = Array) ב-ctools_plugin_load_includes() (שורה 480 מ-/home/maslular/public_html/sites/all/modules/ctools/includes/plugins.inc).
  • אלון תבור  פארק השרון
  • אלוני תבור פארק השרון. אביב

האלונים של פארק השרון

פארק טבעי של אלוני תבור. בגבעות החול, ממזרח למסילת הברזל, מדרום לחורשת האקליפטוס של ביצות חדרה. העצים מרשימים ביותר וביניהם מספר עצים עם גזעים בקוטר של מטר וצמרת בקוטר של 25 מטרים. מצויים במספר גושים. יש באזור גם 2 אלונים מצויים מרובי גזעים [20]. בנוסף עצי חרוב, שיחים של אלת המסטיק ועוד. בחורף מרבדי פריחה של עונתיים, כלניות, רקפות ועוד פרחים רבים. פינת חמד. בשנים האחרונות, שני משוגעים לדבר, התחילו לזרוע ולשתול עצי אלון באוזר על מנת להחזיר את היער. פעולתם המבורכת מתוארת בסרטון "סוד שותלי הצינורות"
מאת: 
עזרא ברנע
Like it
0
I visited here
0

תגובות