האלונים של אל חאפור

הודעת שגיאה

  • Strict warning: Declaration of openlayers_layer_type_virtualearth::options_form() should be compatible with openlayers_layer_type::options_form($default = Array) ב-ctools_plugin_load_includes() (שורה 480 מ-/home/maslular/public_html/sites/all/modules/ctools/includes/plugins.inc).
  • Strict warning: Declaration of openlayers_layer_type_yahoo::options_form() should be compatible with openlayers_layer_type::options_form($default = Array) ב-ctools_plugin_load_includes() (שורה 480 מ-/home/maslular/public_html/sites/all/modules/ctools/includes/plugins.inc).
  • אלוני תבור  אל חאפור
  • אלון תבור אל חאפור
  • אל חאפור  מפה

האלונים של אל חאפור

קבוצה של כ 10 אלוני תבור כבירי מימדים מוסתרת בתוך חורש אורנים דרומית מזרחית למחלף עירון בסמוך למחצב ורד

קבוצת האלונים הכבירה בחירבת חאפור, נותנת לנו מושג על יער הפארק של השרון שכיסה חלקים נרחבים של המרחב שבין הגליל התחתון [בית לחם הגלילית] לאזור השרון מצפון לנחל הירקון.

המקום הזה מוצל ברובו, מאפשר ללכת לאורך מסלול כשעה ולגלות ביער אלון ועוד אלון ונראה כאילו זה לא נגמר והפתעה רודפת הפתעה. העצים כבירי מימדים, נותנים תחושה של מסתורין, כבוד ובעיקר צניעות בפני יופיו וכוחו של הטבע להצמיח ענקים שכאלה. המקום מתואר במקומות רבים ברשת. בין היתר, האלון הגדול בקבוצה נקראה בלוט ג'יני, הבלוט של השדים ושזורות בו אגדות אורבניות כאלה ואחרות. ניתן להתרשם מן האלונים האלה בגלריה המצורפת https://picasaweb.google.com/109204505432805015124/ElHafurTavorOks#
מאת: 
עזרא ברנע
Like it
0
I visited here
0

תגובות