גן עוזי חיטמן מתחם מתקני שעשועים לילדים ונוער.

הודעת שגיאה

  • Warning: Invalid argument supplied for foreach() ב-maslulari_tuor_site_node_view() (שורה 44 מ-/home/maslular/public_html/sites/all/modules/maslulari/features/maslulari_tuor_site/maslulari_tuor_site.module).
  • Strict warning: Declaration of openlayers_layer_type_virtualearth::options_form() should be compatible with openlayers_layer_type::options_form($default = Array) ב-ctools_plugin_load_includes() (שורה 480 מ-/home/maslular/public_html/sites/all/modules/ctools/includes/plugins.inc).
  • Strict warning: Declaration of openlayers_layer_type_yahoo::options_form() should be compatible with openlayers_layer_type::options_form($default = Array) ב-ctools_plugin_load_includes() (שורה 480 מ-/home/maslular/public_html/sites/all/modules/ctools/includes/plugins.inc).
  • גינת עוזי חיטמן

גן עוזי חיטמן מתחם מתקני שעשועים לילדים ונוער.

מיקום : רחוב בזל. גן עוזי חיטמן נמצא בסמוך ל"קניון הגדול" של פתח תקוה, וליד שכונת אם המושבות. גינת עוזי חיטמן נפתחה בשנת 2005 בין הקניון הגדול לשכונת אם המושבות, מעבר לכביש ז'בוטינסקי ולגשר המיתרים, משקיף עליה בית החולים בילינסון.. הגינה המגודרת מכל הכיוונים היא בעצם פארק רחב ידיים עם שפע מתקנים ומרחבי דשא ירוקים. גולת הכותרת בה היא מתקני המשחקים המרשימים בצורה של טירה בת 4 קומות. מערכת סולמות וגשרים מחברת בין חלקי הטירה ומגוון מגלשות מפותלות.עוד בגינה, גשר חבלים חוויתי עם מגלשות, ואחריו טירה נוספת קטנה יותר. בצדי הטירות שני מבוכים, נדנדות, קרוסלות ועוד. עשרות ילדים יכולים לפרוק בה אנרגיות בו זמנית . המשטח עליו נבנה הגן, הינו משטח גומי של המותג Smart Play . מותג זה, חולל מהפכה בתחום משטחי גומי שהותקנו עד לא מזמן בגנים ציבוריים במטרה לבלום נפילות ולמזער את מספר הפציעות של הילדים במהלך הבילוי בפארקים וגנים ציבוריים. ה Smart Play של חברת דשא עוז, המוכרת כמובילה את תחום הדשא סינטטי בישראל, הפך במהרה למוצר מבוקש ביותר בקרב רשויות מקומיות, עיריות, גני ילדים ובתי ספר שגילו את הפוטנציאל הרב הגלום בו.
מאת: 
סהר אשכנזי שלו בן יוסף טל משה
Like it
0
I visited here
0

תגובות