גן הקהילות בפ"ת

הודעת שגיאה

  • Warning: Invalid argument supplied for foreach() ב-maslulari_tuor_site_node_view() (שורה 44 מ-/home/maslular/public_html/sites/all/modules/maslulari/features/maslulari_tuor_site/maslulari_tuor_site.module).
  • Strict warning: Declaration of openlayers_layer_type_virtualearth::options_form() should be compatible with openlayers_layer_type::options_form($default = Array) ב-ctools_plugin_load_includes() (שורה 480 מ-/home/maslular/public_html/sites/all/modules/ctools/includes/plugins.inc).
  • Strict warning: Declaration of openlayers_layer_type_yahoo::options_form() should be compatible with openlayers_layer_type::options_form($default = Array) ב-ctools_plugin_load_includes() (שורה 480 מ-/home/maslular/public_html/sites/all/modules/ctools/includes/plugins.inc).
  • גן הקהילות

גן הקהילות בפ"ת

הגן נמצא באזור הגבול בין מרום גנים לשעריה. אזור זה ממוקם בחלק הדרומי של העיר על הכביש לנמל התעופה בן גוריון. הפארק היינו ייחודי ברמה בין לאומית .את אבני הבניין שלו יצרו תושבים בפועל. הפארק ישמש את תושבי העיר בפנאי והוא צויר בידי בתי האב הקיימים בעיר. השיטה-בבניית הפארק : כל בית אב מצייר ציורו אליו הוא יכול לצרף תמונות ,שם משפחה וכל העולה על דעתו כמייצג את המשפחה. התוצאה צבעונית וידידותית. הציור עובר סריקה במחשב מכאן הקובץ מתפצל לשניים, האחד- להדפסה על אריח מקרמיקה ולאחר השריפה והקטלוג עובר האריח להיות חלק מחומר הגלם היוצר את הפארק. הפארק ישולב גם במסגרת הנצחה אינטרנטית וכל משפחה תוכל להוסיף תמונות ופרטים על העבר של המשפחה.
מאת: 
סהר אשכנזי שלו בן יוסף טל משה
Like it
0
I visited here
0

תגובות