גן הכושר הדר גנים

הודעת שגיאה

  • Strict warning: Declaration of openlayers_layer_type_virtualearth::options_form() should be compatible with openlayers_layer_type::options_form($default = Array) ב-ctools_plugin_load_includes() (שורה 480 מ-/home/maslular/public_html/sites/all/modules/ctools/includes/plugins.inc).
  • Strict warning: Declaration of openlayers_layer_type_yahoo::options_form() should be compatible with openlayers_layer_type::options_form($default = Array) ב-ctools_plugin_load_includes() (שורה 480 מ-/home/maslular/public_html/sites/all/modules/ctools/includes/plugins.inc).
  • גן הכושר הדר גנים

גן הכושר הדר גנים

התמונה צולמה בגן ההליכות והכושר הדר – גנים, בעיר פתח תקווה . אנשים אשר באים ומתאמנים . זמן ובילוי גם ללא צורך לשלם ... שימוש קרקע זה מתבסס על זה שבאו כן ליידי ביטוי , לטובת הציבור , החחשבו בהם , יכולים לטייל , והכל ללא עלות . זה מקום פתוח לקהל הרחב , מקום פתוח עם אוויר , מקום שמאפשר לאנשים להגיע ללא בעיה ולעשות פעילות גופנית . אנשים שומרים על המקום , על איכות הסביבה . מתקנים לחצר ומתקני כושר ציבורים הפכו בשנים האחרונות לטרנד, ואין זה מפליא כיוון שהם מספקים מענה מוצלח לקהל הרחב מגיל 14 . עם העלייה במודעות לאורח חיים בריא בעולם, חלה בארץ עליה דרמטית במספר העוסקים בהליכה כחלק משגרת חיים פעילה , כך גם באים המון אנשים בשעות הצהרים עד הערב ומודעים לכך . אך עדיין אנשים שומרים על איכות ויופי המקום . יש במקום גם מסלול ריצה לאנשים שאוהבים לרוץ או סתם ללכת ... מאז שהקימו את גן ההליכות הזה , המון אנשים באים גם עם ילדים . סתם גם ללכת לטייל בשבת , עם כדור , לשחק ..

מסלול ההליכה והריצה

מסלול הליכות ריצה ורכיבת אופניים אשר ממוקם בצומת סירקין בעיר פתח תקווה אורכו כ-3,300 מ' . מסלול הריצה מאפשר לקהל הרחב לקיים פעילות ספורט בכל ימי השבוע וללא עלות. בשנים האחרונות התפתחה מודעות רבה לצורך בשמירה על אורח חיים בריא ומאוזן ועל משקל תקין . כמו כן מהווה המתחם שטח פתוח, נגיש לכל סוגי האוכלוסיות כולל אוכלוסיית נכים. בקצה מסלול זה , נמצא מתחם דשא וספסלים שאפשר לנוח אחרי ספורט מעייף וליהנות עם המשפחה ולקיים חיי קהילה בבטחה .
מאת: 
שקד אוזן, מור בן מויאל, אורי לביא, תלמידות תיכון ברנר פתח תקווה
Like it
0
I visited here
0

תגובות