אצטדיון המושבה

הודעת שגיאה

  • Warning: Invalid argument supplied for foreach() ב-maslulari_tuor_site_node_view() (שורה 44 מ-/home/maslular/public_html/sites/all/modules/maslulari/features/maslulari_tuor_site/maslulari_tuor_site.module).
  • Strict warning: Declaration of openlayers_layer_type_virtualearth::options_form() should be compatible with openlayers_layer_type::options_form($default = Array) ב-ctools_plugin_load_includes() (שורה 480 מ-/home/maslular/public_html/sites/all/modules/ctools/includes/plugins.inc).
  • Strict warning: Declaration of openlayers_layer_type_yahoo::options_form() should be compatible with openlayers_layer_type::options_form($default = Array) ב-ctools_plugin_load_includes() (שורה 480 מ-/home/maslular/public_html/sites/all/modules/ctools/includes/plugins.inc).
  • אצטדיון המושבה במהלך משחק ביתר ירושלים מול מכבי חיפה 15.02.16

אצטדיון המושבה

האצטדיון ממוקם בצפון פתח תקווה על כביש הגישה הראשי לעיר. אצטדיון המושבה הוא אחד ממתקני הספורט המובילים בארץ כיום:. האצטדיון החמישי בגודלו בארץ ישראל. חשיבותו באה לידי ביטוי בכך שהוא משמש לקיום משחקי ידידות ומשחקי טורנירי גמר עד גיל 21 בינתיים. האזור משמש את קבוצות הדגל של העיר: מכבי והפועל פתח תקווה לאימונים. האימונים השותפים לקבוצות הבוגרים. שתי קבוצות אלה משחקות בליגת העל. סמוך לאצטדיון נמצא מתחם נוסף המשמש את הקבוצות הצעירות יותר. בניית האצטדיון הושלמה ב- 2011 , ועל פי התכונית של העיריה ושל המנהלים של שני הקבוצות הוקם אצטדיון חדיש ומשוכלל. באצטדיון יש כ- 11,500 מושבים ו2 מסעדות בתוך האצטדיון יש בערך 500 מקומות חנייה מחוץ לאצטדיון. בשל גודלו ותכננו המרשים, מהווה המתחם גם ריאה ירוקה כלומר, שטח פתוח המוקף בשטחים בנויים כמו פארקים וגינות ציבוריות. לאצטדיון צמוד שטח מסחרי גדול, מקומות חניה מרובים ואזורי תעשייה.
מאת: 
עידן זלאיט, דן וייסמן, אביב ביטרן. מגמת גיאוגרפיה תיכון ברנר פתח תקווה
Like it
0
I visited here
0

תגובות